Спорт

Велосипеди

Велосипеди міські, дорожні, гібридні, гірські (МТВ), гірські двохпідвіси, підліткові і дитячі. Для занять спортом та активного відпочинку, поїздок по місту і по пересіченій місцевості.

 

Tunturi і Nishiki

Tunturi — це дуже відома фінська компанія, велосипеди якої популярні в Європі та інших країнах світу. У колекції Tunturi є дорожні, міські, гібридні, підліткові і дитячі велосипеди. Всі моделі даної торгової марки відрізняються бездоганною якістю, надійністю і безпекою. Підтвердженням цього є особлива популярність велотренажерів і велосипедів Tunturi серед відомих спортсменів у велосипедному спорті.

Але надійні та безпечні велосипеди потрібні не тільки спортсменам. Саме такі моделі є найкращим варіантом для дітей, а також дорослих, що піклуються про своє здоров'я.

Nishiki — це один з лідерів світового велосипедного ринку. Особливу славу цьому японо-американському бренду принесли моделі спортивних і гібридних велосипедів. На спортивних велосипедах Nishiki було виграно чимало спортивних змагань. Гібридні велосипеди Nishiki по праву вважаються одними з кращих у світі.

Випускаються також гірські і дорожні моделі даного бренду. Дорожні моделі відмінно підійдуть для швидкісної їзди по місту або шосе. Гірські велосипеди створені для їзди в екстремальних умовах. Гібридні моделі Nishiki поєднують в собі відмінні ходові якості дорожніх велосипедів і надійність гірських моделей.

Початок
Зв'язок
Пошук
Кошик