×
×
Кошик Оформити замовлення Продовжити покупки
  • (044) 466-0-266
  • (098) 515-44-42
  • (050) 236-72-32
  • (063) 959-24-79

Масажне обладнання — масажери та масажні крісла

Масажне обладнання: масажні кресла, масажні ліжка, масажні подушки, універсальні масажні накидки для атомобіля та дому, масажери для ніг, для голови та ін. Товари компанії Casada. Масажні ліжка Nuga Best. Масажери Medisana.

Масажні крісла — кращий асортимент в Україні

Сучасні масажні крісла дозволяють вибирати програму лікування, регулювати потужність і тривалість впливу на тканини, роблячи процедуру комфортною та нетравматичною.

Масажні ліжка

Масажні ліжка застосовуються для лікування і профілактики багатьох захворювань: остеохондроз, сколіоз у т.ч. підлітковий, радикуліт, артрит, артроз, профілактика інсультів та інфарктів, для зниження ваги і тренування м'язів і багато іншого.

Масажні подушки

Масажні подушки — це особистий масажист дома, в дорозі, в автомобілі, в офісі та на дачі. Масажна подушка універсальна тим, що з її допомогою можна робити роликовий розминаючий масаж шиї та спини в автомобілі, а в домашніх умовах — масаж всього тіла від шиї до підошви. Невелика масажна подушка зручна в поїздках, її зручно покласти в валізу чи на сидіння машини

Масажні накидки

Універсальні масажні накидки для атомобіля та дому

Масажери для ніг

Масажери для ніг — ваш сімейний лікар. Сильно разминаючий роликовый масаж, що замінює ходіння босими ногами по каміннях, чинить розслаблюючу дію, стимулює кровообіг, знімає запалення та легкі болі, а також втому після тяжкого дня, проведеного на ногах

Масажні матраси та мати

Масажні мати та матраси призначені для масажу, теплолікування, покращення сну, сприяють покращенню стану кожі та циркуляції крові, знімають стрес та втому.

Масажні столи

Масажні столи складні дерев'яні, металеві для масажу, косметології, мануальної терапії і фізіотерапії

Протипролежневі (антипролежневі) матраси

Протипролежневі (антипролежневі) матраси призначені для запобігання появи пролежнів і для профілактики

Масажери ручні та інші масажери.

Ручні масажери є прекрасним доповненням до ручного масажу

Масажні пояси, наколінники, міостимулятори

Масажні пояси. Масажні пояси для схуднення. Наколінники турманієві. Міостимулятори

Очні масажери

Очні масажери. Масажери для очей

Фітнес засоби

Фітнес засоби

Масажери Casada

Провідний німецький виробник масажного обладнання: масажні крісла, масажні накидки, масажні подушки та інше обладання високої якості. Купити масажери Casada у офіційного представника в Україні.