×
×
Кошик Оформити замовлення Продовжити покупки
  • (044) 466-0-266
  • (098) 515-44-42
  • (050) 236-72-32
  • (063) 959-24-79

Протипролежневі (антипролежневі) матраси

Протипролежневі (антипролежневі) матраси призначені для запобігання появи пролежнів і для профілактики.

Протипролежневий масажний (антипролежневий) матрац Pro air 200 без компресора

Протипролежневий масажний (антипролежневий) матрац Pro air 200 без компресора. Призначений для запобігання появи пролежнів і профілактики у пацієнтів вагою від 30 до 100 кілограмів
1010 грн.
Придбати

Підкладка з пінополіуретану Auflage

Підкладка з пінополіуретану Auflage з трикотажним чохлом. Виготовлена з високоякісного пінополіуретану RG 35. Підкладка укомплектована знімним трикотажним чохлом із застібкою «блискавка», скручена і упакована під вакуумом. Підкладки особливих розмірів поставляються під замовлення. Підкладку також можна використовувати і в повсякденному житті
1590 грн.
Придбати

Матрац протипролежневий (антипролежневий) з компресором M-8 new

Матрац протипролежневий з компресором M-8 new призначений для профілактики і лікування пролежневих ран. Використання матраца знижує ризик утворення і розвитку пролежнів і створює сприятливі умови для медикаментозної і постхірургічної терапії. Матрац виготовлений з гіпоалергенного, що легко миється, ПВХ.
1944 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Pro air 200

Pro air 200 - протипролежнева система, що складається з пористого матраца і компресора. Система призначена для запобігання появи пролежнів і профілактики у пацієнтів вагою від 30 до 100 кілограмів.
2390 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) надувний матрац з компресором, трубчастий М-9

Протипролежневий надувний матрац з компресором, трубчастий М-9 призначений для лежачих хворих, профілактики та попередження трофічних порушень м'яких тканин при тривалому постільному режимі, ефективний при лікуванні опікової хвороби, також володіє вираженим терапевтичним ефектом при лікуванні травм і захворювань хребта
2970 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Soft air simplex wds

Soft air simplex wds - це крупно-комірчаста система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з невисоким і середнім ризиком утворення пролежнів / стадії I - II (EPUAP).
5100 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Soft air wds

Крупно-комірчаста система soft air wds складається з 17 окремих знімних нейлонових осередків. Використовується для профілактики пролежнів у пацієнтів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з невисоким і середнім ризиком утворення пролежнів / стадії III (EPUAP).
8130 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Soft air plus wds

Крупно-комірчаста система soft air plus wds складається з 19 окремих зйомних нейлонових комірок. Використовується для профілактики пролежнів у пацієнтів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з середнім або високим ризиком утворення пролежнів / аж до стадії IV (EPUAP).
17800 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Аir foam Hybridsystem

Аir foam Hybridsystem — це крупно-комірчаста допоміжна система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP)
24000 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Аrsos soft

Аrsos soft — це крупно-комірчаста допоміжна система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP).
42000 грн.
Придбати

Протипролежневий (антипролежневий) масажний матрац Аrsos plus

Аrsos plus — це крупно-комірчаста допоміжна система змінного тиску, що застосовується для профілактики пролежнів і як допоміжний засіб при лікуванні хворих з високим або дуже високим ризиком утворення пролежнів / категорія IV (EPUAP).
42000 грн.
Придбати